Nejnižší hokejová liga ...
Hlavní menu

Tabulka

Fotogalerie
http://www.nhlmb.cz/skripty/spaw2/uploads/images/_mistri.jpg

Statistika
TOPlist

Výsledky odehraných zápasů

Základní část / Play Off - Čtvrtfinále / Play Off - Semifinále / Play Out /

Play Out

č.záp.datumčasdomácíhostémísto konáníSkore (vzáj.)
99.13.02.202420:45HC MysteryBradlec BVH 4 : 6 (0:1)
104.19.02.202420:15Bradlec BHC MysteryVH 2 : 2 (1:0)

Play Off - Semifinále

č.záp.datumčasdomácíhostémísto konáníSkore (vzáj.)
109.03.03.202418:45HC ButchersHC Lev Mladá Boleslav MH 4 : 3 * (1:0)
110.03.03.202419.00PanthersHC ChibukVH 3 : 7 (0:1)

Play Off - Čtvrtfinále

č.záp.datumčasdomácíhostémísto konáníSkore (vzáj.)
100.15.02.202420:00HC ChibukFlóraMH 8 : 0 (2:0)
101.18.02.202417.00PanthersHC Medvědi MBVH 0 : 4 (1:1)
102.18.02.202419.00HC ButchersHC DobroviceVH 10 : 2 (2:0)
103.18.02.202420:45HC Lev Mladá Boleslav HC ObrubceVH 1 : 1 (1:0)
105.20.02.202420:00FlóraHC ChibukVH 1 : 4 (0:2)
106.22.02.202420:00HC Medvědi MBPanthersMH 1 : 7 * (1:1)
107.25.02.202419:30HC ObrubceHC Lev Mladá Boleslav MH 0 : 3 (0:1)
108.25.02.202420:30HC DobroviceHC ButchersVH 0 : 5 * (0:2)

Základní část

č.záp.datumčasdomácíhostémísto konáníSkore (vzáj.)
1.18.09.202320.15HC ButchersHC Lev Mladá Boleslav Vh 2 : 4 (1:1)
2.19.09.202321.00HC ObrubceHC DobroviceVh 9 : 4 (2:0)
4.24.09.202319.30PanthersHC Medvědi MBVh 10 : 2 (2:0)
5.24.09.202320.15FlóraBradlec BMh 12 : 6 (2:0)
6.25.09.202320.15HC Medvědi MBFlóraVh 2 : 2 (0:1)
7.26.09.202321.00HC MysteryPanthersVh 2 : 6 (0:2)
8.28.09.202320.15HC DobroviceHC ChibukVh 0 : 9 (0:1)
9.01.10.202319.00HC ButchersHC ObrubceVh 9 : 1 (2:0)
10.01.10.202320.15HC Lev Mladá Boleslav Bradlec BPřeloženo 7 : 1 * (1:0)
11.02.10.202320.15PanthersHC DobroviceVh 6 : 2 (2:0)
12.03.10.202321.00FlóraHC MysteryVh 6 : 2 (2:0)
13.03.10.202321.15Bradlec BHC Medvědi MBPřeloženo 2 : 5 * (0:2)
14.08.10.202319.30HC ChibukHC ButchersVh 7 : 8 (1:1)
16.09.10.202320.15HC ButchersPanthersVh 6 : 4 (1:1)
18.12.10.202320.45HC Lev Mladá Boleslav HC Medvědi MBMh 4 : 3 (2:0)
19.15.10.202319.30HC MysteryBradlec BVh 6 : 2 * (1:0)
20.15.10.202320.15HC DobroviceFlóraMh 0 : 5 (0:1)
21.16.10.202320.30HC Medvědi MBHC MysteryVh 1 : 4 (1:1)
22.17.10.202321.00HC ChibukHC Lev Mladá Boleslav Vh 3 : 1 (1:1)
23.19.10.202320.45PanthersHC ObrubceMh 1 : 4 (1:1)
24.22.10.202319.45FlóraHC ButchersVh 6 : 10 (0:2)
25.22.10.202320.30Bradlec BHC DobroviceMh 5 : 6 (0:2)
26.23.10.202320.15HC Lev Mladá Boleslav HC MysteryVh 3 : 1 (2:0)
27.24.10.202321.00HC DobroviceHC Medvědi MBVh 4 : 5 (0:1)
28.25.10.202321.30HC ButchersBradlec BMh 11 : 1 (2:0)
29.29.10.202320.30HC ObrubceFlóraMh 4 : 2 (2:0)
31.30.10.202320.15FlóraHC ChibukVh 1 : 3 (0:2)
32.30.10.202321.00Bradlec BHC ObrubceMh 4 : 9 (0:1)
33.31.10.202321.00HC Medvědi MBHC ButchersVh 3 : 6 (0:2)
34.05.11.202319.00HC MysteryHC DobroviceVh 1 : 3 (1:1)
35.05.11.202320.15PanthersHC Lev Mladá Boleslav Mh 0 : 5 * (1:1)
36.06.11.202320.30HC ObrubceHC Medvědi MBVh 4 : 5 (0:1)
37.09.11.202321.15HC ChibukBradlec BPřeloženo 6 : 2 * (2:0)
38.12.11.202317.15PanthersFlóraVh 11 : 2 (2:0)
39.12.11.202319.15HC Lev Mladá Boleslav HC DobroviceVh 4 : 4 (1:0)
40.12.11.202320.30HC ButchersHC MysteryMh 17 : 2 (2:0)
41.13.11.202320.45HC Medvědi MBHC ChibukVh 2 : 5 (0:2)
42.14.11.202320.15HC DobroviceHC ButchersVh 2 : 11 (0:2)
44.19.11.202320.00HC MysteryHC ObrubceVh 0 : 7 (0:2)
45.19.11.202320.30Bradlec BPanthersMh 0 : 14 (0:2)
46.20.11.202320.45Bradlec BFlóraVh 4 : 6 (0:2)
47.23.11.202321.00HC Lev Mladá Boleslav HC ButchersVh 1 : 6 (1:1)
49.26.11.202320.00HC MysteryHC ChibukVh 0 : 5 (0:2)
50.26.11.202320.30HC Medvědi MBPanthersMh 0 : 11 (0:2)
52.28.11.202321.00FlóraHC Medvědi MBVh 10 : 4 (1:0)
55.03.12.202320.30HC ObrubceHC ButchersMh 2 : 10 (0:2)
56.04.12.202320.45HC ButchersHC ChibukVh 2 : 4 (1:1)
57.06.12.202320.15HC DobrovicePanthersMh 2 : 5 (0:2)
58.10.12.202318.30HC MysteryFlóraVh 3 : 5 (0:2)
60.10.12.202320.30HC Lev Mladá Boleslav HC ObrubceMh 7 : 2 (1:1)
62.12.12.202321.15PanthersHC ButchersVh 8 : 6 (1:1)
63.17.12.202317.30HC ChibukHC ObrubceVh 5 : 3 (2:0)
64.17.12.202319.15HC Medvědi MBHC Lev Mladá Boleslav Vh 3 : 4 (0:2)
65.17.12.202320.30Bradlec BHC MysteryMh 2 : 2 (0:1)
66.18.12.202320.15HC DobroviceBradlec BPřeloženo 5 : 4 * (2:0)
67.19.12.202320.00HC Lev Mladá Boleslav HC ChibukVh 7 : 5 (1:1)
68.19.12.202320.15HC MysteryHC Medvědi MBMh 1 : 7 (1:1)
69.20.12.202320.45HC ObrubcePanthersMh 5 : 6 (1:1)
70.21.12.202320.15HC ButchersFlóraMh 10 : 3 (2:0)
71.28.12.202320:30HC ObrubceHC ChibukMH 3 : 6 (0:2)
72.02.01.202420:30PanthersHC ChibukVH 5 : 3 (2:0)
73.04.01.202420:00HC Medvědi MBHC DobroviceMH 3 : 3 (1:0)
74.04.01.202420:15HC MysteryHC Lev Mladá Boleslav VH 0 : 13 (0:2)
75.07.01.202418:30Bradlec BHC ButchersVH 0 : 16 (0:2)
76.07.01.202419:15FlóraHC ObrubceMH 4 : 8 (0:2)
78.12.01.202421:00HC ChibukFlóraVH 5 : 2 (2:0)
79.14.01.202416:30HC Lev Mladá Boleslav PanthersVH 5 : 8 (1:1)
80.14.01.202418:15HC ButchersHC Medvědi MBVH 12 : 2 (2:0)
81.14.01.202420:00HC DobroviceHC MysteryVH 2 : 4 (1:1)
82.21.01.202418:15Bradlec BHC ChibukVH 0 : 4 (0:2)
83.21.01.202420:00FlóraPanthersVH 4 : 12 (0:2)
84.21.01.202420:30HC DobroviceHC Lev Mladá Boleslav MH 5 : 8 (0:1)
85.22.01.202420:45HC ChibukHC Medvědi MBVH 7 : 2 (2:0)
86.25.01.202420:00HC ObrubceHC MysteryMH 8 : 2 (2:0)
87.28.01.202417:30HC ButchersHC DobroviceVH 11 : 3 (2:0)
88.28.01.202419:15HC Lev Mladá Boleslav FlóraVH 6 : 2 (1:0)
89.28.01.202420:30PanthersBradlec BMH 7 : 3 (2:0)
90.29.01.202421:00HC ObrubceHC Lev Mladá Boleslav VH 6 : 4 (1:1)
91.01.02.202420:15HC ChibukHC MysteryVH 4 : 1 (2:0)
92.04.02.202417:45HC MysteryHC ButchersVH 1 : 10 (0:2)
93.04.02.202419:30HC DobroviceHC ObrubceVH 2 : 10 (0:2)
94.05.02.202419:30HC ChibukPanthersVH 3 : 8 (0:2)
95.11.02.202417HC Medvědi MBBradlec BVH 7 : 3 (2:0)
96.11.02.202418:45PanthersHC MysteryMH 5 : 1 (2:0)