TOPlist

Sezona 2021-2022

Začínáme 4.10.2021,přeji všem hodně zdaru a doufám,že letos ligu dohrajeme ...

Body,tabulka!!!

Ahoj,bohuzel se v posledni dobe stava cim dal casteji,ze se spatne nacitaji body,at uz v tabulce ci statistice. Po doplneni zapisu se nekdy nepromitne vse tak,jak ma.Stalo se jiz u Butchers,Obrub,Flory,Dobrovic.Budeme resit s tvurcem stranek. Tzn.aktualne (po 10.kole) nesedi body u Dobrovic (maji mit 10 a nenacetly se jim 2 remizy)a Flory (akt.bodu 14). Zadam tedy o shovivavost.Marek

Start sezóny 2019-2020

Ahoj hokejky,sezóna nám začíná 16.9.2019.Přeju všem hodně pozitivních hokejových zážitků,štěstí ve hře,pojďte se bavit hokejem a to vše v duchu fair-play. Sportu zdar,M.Š.

Konečné umístění 2018/19

Gratulujeme vítězům.. 1.místo:Hc Butchers 2.místo:Panthers 3.místo:Stars Obruby 4.místo:Flora 5.místo:Hc Medvědi MB 6.místo:Hc Dobrovice 7.místo:Bradlec "B" 8.místo:Démon Doubravička 9.místo:Hc Mystery

Rozlosování 28.1-3.2.

Další zápasy v období 28.1.-3.2.2019 jsou dohravky (odlozené zápasy). Tzn.jsou uvedeny v rozlosovani pod čísly 31,44,45 a 52.

Zápisy

Ahoj všichni,hlavně kapitáni týmů.Dbejte,prosim,zvýšené pozornosti při doplňování čísel dresů v jednotlivých zápisech. Pokud není v zápisu vyplněno číslo dresu střelce branky,asistence či případ trestu,nemohu ho přiřadit k hráči (neuvedeno). Ze začátku jsem volal,ale jelikož se to stále opakuje,tak mi v případě neuvedené branky (trest nikomu tolik nevadi) pošlete sķórujícího a já to mohu doplnit. V případě dotazů jsem k dispozici.M.Š. 723 001 608

Start sezóny 2018-2019

Ahoj všichni, sezóna nám konečně začala v pondělí 17.9.2018 prvním zápasem základní části. Všem hodně zdaru! NOVINKA: Jistě je příliš brzy bavit se o konci sezony,ale můžete si již rezervovat datum 9.3.2019,kdy proběhne vyhlášení výsledků naší ligy pravděpodobně v restauraci Rožátov v MB.

Základní část soutěže

Základní část sezóny 2017-2018 je odehrána . Rádi bychom pogratulovali vítězi základní části teamu FLORA . PLAY OFF začíná od 12.2. 2018 Teamy dle pořadí , které se bojů v PLAY OFF účastní : Poř. Tym body 1 Flóra 25 Bodů , 2 HC Butchers 25 bodů , 3 Panthers 22 bodů, 4 HC Medvědi MB 18 bodů, 5 Stars Obruby 18 bodů, 6 HC Dobrovice 17 bodů, 7 Bradlec "B" 9 bodů, 8 HC Mystery 8 bodů ...celý článek

PROPOZICE PLAY-OFF 2018

Propozice PLAY-OFF 2018 1. zápas standartně, tzn. 2x15 minut, poslední třetina 20 minut, popř vypršení času ledu - žádná změna proti základní části. 2. zápas: 3x15 minut, pokud se nerozhodne, následují samostatné nájezdy - 5. sérií - začíná hůře postavený tým po základní části. Všeobecné pokyny: 1. Tým na 9. místě po základní části - konec bez dalších zápasů 2. Týmy, které vypadnou ve čtvrtfinále - konec sezóny 3. Poražené týmy ze semifinále - série o 3. místo. ...celý článek